Klub Czytającego Rodzica i nasze „Spotkanie na Czytanie”

Klub Czytającego Rodzica wznawia swoja działalność w drugim półroczu szkolnym. W piątek (2.02) w ramach „Piątkowego Spotkania na Czytanie”, naszym Gościem była Pani Agnieszka Przybylska, która czytała uczniom klasy 5a fragmenty „Małego Księcia”. Było to bardzo wartościowe i interesujące spotkanie. Serdecznie dziękujemy. Zachęcamy Wszystkich Rodziców do współpracy.


Komentarze

Klub Czytającego Rodzica i nasze „Spotkanie na Czytanie” — 1 komentarz

  1. samochody osobowe samochody najlepsze samochody samochody.io ogłoszenia motoryzacyjne. sprzedaj samochody osobowy, maszyne rolnicza lub budowlana, przyczepe i inne pojazdy. Dodaj ogloszenia za darmo. Gielda ogloszenia motoryzacyjnych i samochodowych bez oplat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Capcha * Czas został wyczerpany. Odśwież