Kadra

Dyrektor szkoły – mgr Teresa Kustra
Wicedyrektor szkoły – mgr Aleksandra Figaszewska

Pedagog szkolnymgr Teresa Filipska

 

 

                                                                            Grupy przedszkolne:

  • mgr Małgorzata Juraszek
  • mgr Justyna Strabel

                                                                             Klasy I                                     

  • mgr Renata Kaczkowska
  • mgr Magdalena Tyczkowska

                                                                          

 

                                                                            Klasy II      

  

  • mgr Dorota Woźniak
  • mgr Ewa Żydownik                            

 

 

                                                                           Klasy III

  • mgr Anna Malinowska
  • mgr Marżolena Dabrowska
  • mgr Monika Kneba
  • mgr Kinga Binkowska
  • mgr Aleksandra Wajgert

 

 

j. angielski:

  • mgr Anna Alsing

religia:

  • mgr Karolina Panas

                                                                            Klasy IV-VII:

j. polski:

  •  mgr Monika Balbuza,
  •  mgr Klaudia Słowakiewicz
  •  mgr Małgorzata Przybylska -Skwierz
  • mgr Izabela Ziółkowska

matematyka:

  • mgr Ewa Malinowska
  • mgr Jolanta Sapiecha
  • mgr Jolanta Bogulas
  • mgr Alina Chamera

j. angielski:

  • mgr Anna Alsing
  • mgr Izabella Biereśniewicz
  • mgr Anna Sobolewska
  • mgr Agnieszka Kajtowska
  • mgr Beata Kawalerska
  • mgr Małgorzata Stefańska

j. niemiecki:

  • mgr Dorota Pawowicz

j. hiszpański

  •  mgr Anna Hiruta

historia:

  • mgr Małgorzata Załuska

przyroda:

  • mgr Renata Antkowiak

geografia:

  • mgr Beata Abramczuk

chemia:

  • mgr Agnieszka Cholewa

fizyka:

  • mgr Jolanta Bogulas

w-f:

  • mgr Małgorzata Biernacka
  • mgr Zbigniew Szepitowski
  • mgr Wojciech Pawlak

informatyka

  • mgr Małgorzata Dembińska
  • mgr Wojciech Pawlak

technika:

  •  mgr Małgorzata Dembińska

plastyka, muzyka:

  • mgr Liliana Skarbińska-Karaś
  • mgr Kinga Kilian- Siarkowska

religia:

  • mgr Karolina Panas
  • mgr lic. Anita Żurek

etyka:

  • mgr lic. Anita Żurek

wychowanie do życia:

  • mgr Ryszarda Dubik

Świetlica szkolna:

  • mgr Izabela Szrajber
  • mgr Małgorzata Zielińska
  • mgr Danuta Będkowska

Biblioteka i czytelnia szkolna:

  • mgr Małgorzata Kaczmarek