Działalność Rady Rodziców

Składki

Składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2017/2018

Drodzy Rodzice,

są już możliwości wpłacania składek na fundusz inicjatyw szkolnych (dawniej zwany „na Radę Rodziców”) na konto bankowe. Bardzo prosimy o wpisanie w tytule przelewu nr klasy oraz imienia i nazwiska dziecka (lub dzieci). Ustalona na rok 2017/2018 składka, to:

30 zł za pierwsze/najstarsze dziecko
10 zł za drugie i 1 zł za trzecie, czwarte, itd.. 🙂

Nr konta:
Banko PKO  98 1020 4795 0000 9302 0359 4280

Skład Rady Rodziców 2017/2018r.:

Przewodniczący:
Marzena Wyrzykowska

Wiceprzewodniczący:
Małgorzata Wawryniuk
Przemysław Goździk

Skarbnik:
 Anna Nowakowska

Sekretarz:
 Zuzanna Kaszubowska

Komisja Rewizyjna:
Andrzej Konieczny
Agnieszka Kaźmierczyk

Członkowie:
Małgorzata Krauze
Agnieszka Przybylska

Bardzo prosimy o zebranie składek przez skarbników klasowych lub wychowawców klas i przekazanie ich bezpośrednio do Przewodniczącej Rady Rodziców do 15 listopada 2017 roku.

Klasy, które do 30 listopada wpłacą minimum 75% składek na poczet Funduszu Inicjatyw Szkolnych
(dawniej zwany „na Radę Rodziców”) otrzymają nagrody.

Dziękujemy bardzo serdecznie za wpłaty. Dzięki uzbieranym funduszom będziemy mogli aktywniej działać na rzecz naszych dzieci.

Zachęcamy do przejrzenia bieżącej listy wpłat z poszczególnych klas na Fundusz Inicjatyw Szklonych z którego Rada Rodziców finansuje konkursy, imprezy i nagrody dla uczniów:

AKTUALNA LISTA WPŁAT Aktualizacja: zbiórka składek rozpoczęta.

Rozliczenie oraz sprawozdanie z działalności Rady Rodziców za rok 2016/2017: