Rodzice

 

Rada Rodziców to zbiór osób takich samych jak TY, zostaliśmy wybrani w klasach i jednocześnie jako przewodniczący trójki klasowej staliśmy się częścią Rady Rodziców. To reprezentacja nie tylko rodziców wobec dzieci ale także rodziców wobec dyrekcji szkoły. To duża odpowiedzialność, ale i zaszczyt. Naszym obowiązkiem jest starać się jak najbardziej, by dobrze wykorzystać tę moc.

Czasami bywa trudno o zrozumienie ze strony rodziców. Najczęściej z powodu niewiedzy o roli i celu działania Rady Rodziców, co skutkuje niechęcią do wpłacania składek. Dlatego tak ważne jest, by wszyscy rodzice mieli świadomość czym zajmuje się Rada rodziców i jakie są efekty jej pracy. Bo wtedy mamy nadzieję, już wszyscy będą pewni, że cała praca rady Rodziców i całe składki wpłacane przez rodziców co roku są wykorzystywane w 110% dla dobra wszystkich, wszystkich dzieciaków w SP1.

Jesteśmy otwarci na sugestie i postaramy się dotrzeć do jak największej liczby rodziców z pełną informacją o działalności Rady Rodziców. Wierzymy, że pełna transparentność przekona nieprzekonanych, że działalność Rady Rodziców jest ważna, potrzebna i warta wspierania przez wszystkich rodziców.

Zachęcamy do przejrzenia informacji o składzie i ustaleniach Rady Rodziców, raportów, sprawozdań finansowych oraz kilku zdjęć z imprez, konkursów czy akcji, które zostały zainspirowane, opłacone lub dofinansowane z Twoich składek na Radę Rodziców SP 1.

Rozliczenie Rady Rodziców 2016
Rozliczenie składek na Radę Rodziców 2015-16

Sprawozdanie Rady Rodziców z działalności 2016-17Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców 2016-17

 

Poniżej kilka zdjęć spośród wielu akcji, w które zaangażowane były Twoje składki na Radę Rodziców:

 

 


 

haslo2

Przejdź do ankiety

To bardzo krótka ale niezwykle dla nas cenna ankieta. Z góry dziękujemy za każdą przekazaną odpowiedź. Dyrekcja szkoły i Rada Rodziców będą bardzo uważnie czytać wszystkie przekazane w powyższej ankiecie informacje. Liczymy na zbliżenie punktów widzenia tam gdzie jeszcze to nie nastąpiło, w myśl przyświecającego nam założenia:

Szkoła otwarta na rodziców.
Rodzice otwarci na szkołę.

„Wielkie Żaglowce w Szczecinie”, „Bit by bit” oraz „Rozgwieżdżone niebo nad Wałami Chrobrego” – gala podsumowania konkursów

Zapraszamy na galę podsumowania konkursów: „Wielke Żaglowce w Szczecinie”,  „Bit by bit”  oraz „Rozgwieżdżone niebo nad Wałami Chrobrego”. Wręczenie nagród i podziękowań dnia 4.12.2017 (poniedziałek) o godz. 12.00 w auli szkolnej SP1.   gala – informacje     organizatorzy:        … Czytaj dalej…